Szczyrk - oceny wg. turystów:
średnia 5.07 na podstawie 5 opinii
Dworcowa 3, Szczyrk
2.6/5.0 7
698-640-201
pokaż
698-640-201
zadzwoń
Udogodnienia:
  • akceptujemy karty kredytowe
Dostępność noclegów w obiekcie wolne dni zajęte dni
Oceny turystów:
Średnia ocena:
2.6
Standard obiektu:
jedzenie / napoje
wystrój
obsługa
jakość do ceny
dodaj opinieDodaj opinię
Opinie gości:
2019
monikawiktor88@gmail.com
Obsługa dramat...zero kultury, nawet dziecku "do widzenia" kelnerka nie odpowiedziała.. Pomijając fakt, że cała obsługa siedziała i w ogóle nie zwracali uwagi na klienta żarcik i te sprawy... Tak tylko żeby obsłużyć szybko, pozbyć się i nic nie robić.. Jedzenie jak za tą cenę bez rewelacji... Jedynie wystroj ok. Nie polecam!
2019
Brenda
Tragedia... Jedzenie zimne i niesmaczne. Cena kompletnie nieadekwatna do ilości i jakości. Nigdy więcej!!!
2019
pimbol13
05/01/2019 No cóż, Drodzy Państwo to co widać z zew i w środku nie przemawia za tym jak jest naprawdę. Wydawać by się mogło, że poczujemy się jak w górskiej, klimatycznej chacie i takie jest pierwsze wrażenie. Jest naprawdę klimatycznie. Zmiana wrażenia u mnie szybko minęła i tak zaczęło się ... zamówione danie (dla 3 osób) podawane każe z osobna w osobnych można powiedzieć ok 8 min odstępach. Zdjęcie paragonu obrazuje co zostało zamówione (i nie było to nic wymyślnego). Pierwsza osoba, dla której było danie nie chcąc, aby było zimne (choć nie było specjalnie gorące) zaczyna konsumpcję. Pozostałe dwie czkają na swoje dania, wspólnie rozmawiając. Każda kolejna sytuacja jest identyczna do pierwszej. Proszę mi wierzyć, że nie jest to przyjemne chcąc wspólnie zjeść posiłek. Dla pewności, nie jest to moje, nasze zdanie. Sąsiedni stolik, z którym notabene ten sam temat poruszyliśmy z kelnerem miał dokładnie taką samą sytuację. Zamówili Państwo kwaśnicę oraz schabowy. Każdy z Nich jadł osobno. Co do smaku potraw, proszę mi wierzyć nie jesteśmy jak prowadzący programy kulinarne, lubimy zjeść bez wydziwiania, jaki to "wspaniały, niebiański etc. smak" niemniej nie zrobiło to jakiegokolwiek wrażenia. Wydaje mi się, po drugiej stronie ulicy w lokalu o nazwie jak "najwyższa z talii katy" można zjeść smaczniej i co więcej taniej. Tam zapewne się następnym razem udam. Proszę Państwa w moim daniu (co prawda po jego skonsumowaniu) w ostatnim kęsie znalazłem długi, czarny, "piękny" włos. Nie wiem czyj on był, skąd się tam znalazł. Nie z mojej "czupryny", nie był to też włos moich gości. Cóż, zjadałem zanim go znalazłem, smak potrawa nie był zaskakujący ani dla mnie ani dla moich gości, dla stolika obok również (rozmawialiśmy o tym). Przekazałem moje spostrzeżenia Kelnerowi, który Nas obsługiwał. Pojęcia nie miał, bo i skąd mógł się tam znaleźć włos. Jak to oznajmił "Pani w kuchnia ma krótkie włosy"... Przeprosił. Reszty z rachunku, o która prosiłem nie dostałem, napiwki są za coś. To jest Restauracja, ale poziomu nie trzyma! Do Was, przyszli Klienci należy decyzja czy warto ...!? Ja tam więcej nie zagoszczę !
2018
Aleksandra Elżbieta Kłacz
Rosół letni A makaron Nie dogotowany, pizza chłodna. Obsługa okropna, bezczelna i nie miła. Nie polecam.
2018
zuza712@tourist.com
Na jedzenie trzeba było długo czekać. Zamówiliśmy pizzę. Powiedzieć, że była niedobra to trochę mało. Ser w ogóle nie był serem do pizzy tylko jakimś niewiadomego pochodzenia. Sosu prawie nie było. Zamówiliśmy pizzę "Prosciutto", ale nie było na niej tej szynki tylko jakaś konserwowa. Pizzy nie skończyliśmy do końca tylko zdjeliśmy z niej ser, ale tak czy inaczej nie zjedliśmy całego ciasta. Nie polecam zamawiać tam pizzy. Tym bardziej, że kosztuje 30 zł.
2017
SITEK
Rewelaacja a żurek jest tak dobry jak nigdzie
2015
Julka Majewska
Wystrój - ok! nieco mało miejsca, ceny raczej wysokie, a jakośc potraw - niezła, ale do rewelacji daleko. Knajpa w samym centrum.
Ta reklama została wyświetlona: 680658 razy

ZALOGUJ SIĘ JAKO TURYSTA

lub

zaloguj się jako użytkownik w portalach ip:tourism:

Błędny login lub hasło, spróbuj jeszcze raz.

Nie masz konta?

zarejestruj się: (zajmie to ok. 25 sek)

ZALOGUJ SIĘ JAKO BIZNES - WŁAŚCICIEL

OBIEKTU NOCLEGOWEGO, GASTRONOMII, ATRAKCJI
Kliknij tu >>

: Szczyrk.com!

Kliknij aby zadzwonić
Sukces!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane!

your image
your image
your image