Szczyrk - oceny wg. turystów:
średnia 5.07 na podstawie 5 opinii

Góral Spa&Wellness

Myśliwska 30, Szczyrk
Myśliwska 30, Szczyrk
4.9/5.0 1

Góral Spa&Wellness w Szczyrku położony 600 m od Skrzycznego.

Oferujemy: 4 różne gabinety masażu, łaźnię parową, wannę z hydromasażem.

Wyposażenie: każdy pokój z balkonem i miejscem do pracy, bezpłatne WiFi, w każdym pokoju komfortowa część wypoczynkowa z telewizorem LCD.

Na terenie Góral Spa&Wellness: każdej nocy bezpłatna dyskoteka, gabinety masażu, łaźnia parowa, kawiarnia z lodami domowej roboty.

W najbliższej okolicy: wyciągi narciarskie  zaledwie 600 metrów od hotelu, a od centrum Szczyrku dzieli obiekt 500 metrów

Góral Spa&Wellness w Szczyrku zbiera dobre opinie i wysokie oceny gości.

Gościnny Szczyrk i Góral Spa&Wellness zapraszają.

Oceny turystów:
Średnia ocena:
4.88
Standard obiektu:
pokoje
łazienki
lokalizacja
jakość do ceny
obsługa
okolica
wyżywienie
zgodność z ofertą
dodaj opinieDodaj opinię
Opinie gości:
2018
mikolaj
prawie wszystko na miejscu pod jednym dachem, polozenie swietne ciezko krytykowac bo nie za bardzo jest sie do czego przyczepic. polecam
Dostępność noclegów w obiekcie wolne dni zajęte dni
wyślij zapytanie o nocleg:

Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych w ramach www.szczyrk.com w celu przekazania ich do wybranego i dostępnego na stronie podmiotu/obiektu turystycznego, aż do momentu wycofania zgody.

Jestem świadoma/świadomy, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych przez wybrany podmiot turystyczny, z którym w tym zakresie powinnam/powinienem się skontaktować. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

Potwierdzam, że zostałam/em poinformowana/y o prawie dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawie do ich sprostowania, usunięcia (prawo do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania, prawie do przenoszenia danych, prawie wniesienia sprzeciwu, prawie wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz prawie do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Informujemy, że niniejsza strona internetowa należy do serwisów internetowych IP:tourism, którego właścicielem jest AGENCJA MARKETINGOWA WJX z siedzibą w Warszawie przy ul. Piastów Śląskich 49. Administratorem zbieranych danych osobowych za pośrednictwem niniejszej strony internetowej nie jest AGENCJA MARKETINGOWA WJX, lecz podmioty turystyczne wybrane przez użytkownika strony, którym dane osobowe są na bieżąco przekazywane do wykorzystania i przetwarzania w celach odpowiedzi na zapytanie i w celach rejestracyjnych.

Ta reklama została wyświetlona : 175477 razy

Ta reklama została wyświetlona : 175477 razy

ZALOGUJ SIĘ JAKO TURYSTA

lub

zaloguj się jako użytkownik w portalach ip:tourism:

Błędny login lub hasło, spróbuj jeszcze raz.

Nie masz konta?

zarejestruj się: (zajmie to ok. 25 sek)

ZALOGUJ SIĘ JAKO BIZNES - WŁAŚCICIEL

OBIEKTU NOCLEGOWEGO, GASTRONOMII, ATRAKCJI
Kliknij tu >>

: Szczyrk.com!

Kliknij aby zadzwonić
Sukces!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane!

your image
your image
your image