Szczyrk - oceny wg. turystów:
średnia 5.07 na podstawie 5 opinii
Beskidzka 99, Szczyrk
5.0/5.0 1
694 18 28 41
pokaż
strona www
694 18 28 41
zadzwoń
strona www

Chata Tajemnic - Escape room w Szczyrku to świetna rozrywka i test dla szarych komórek. Wybieracie najbardziej interesującą Was fabułę i wcielacie się w rolę najlepszych uczniów szkoły magii, zabłąkanych turystów, dla których największą atrakcją Szczyrku jest ucieczka z górskiej chatki górala- mordercy, potomków badacza pisma i kultury wiodącej życie na Jukatanie lub po prostu ekipą antyterrorystyczną mającą na celu unieszkodliwić grupę terrorystyczną.

POKOJE CHATY TAJEMNIC:

  • Chata Górala - Myśleliście, że górska chata w gęstym lesie jest ratunkiem przed zimną nocą i grasującymi w pobliskich lasach wilkami. Jednak okazuje się, że bezpieczniej było zostać na zewnątrz.
  • Misja na wschodzie - Udało Wam się zrekrutować w swoje szeregi podwójnego agenta ekipy terrorystycznej, którą musicie unieszkodliwić. Dzięki niemu bezpiecznie wejdziecie do bazy terrorystów i ocalicie świat przed zamachem!
  • Porwanie w szkole magii - Jako najlepsi uczniowie macie za zadanie odnaleźć Tiarę Przydziału. Bez niej dzisiejsza uroczystość przyjęcia nowych uczniów do szkoły legnie w gruzach.
     
  • Wybudzenie - W trakcie misji w Libii agent CIA Adam K. został ciężko ranny i stracił mnóstwo krwi. Po przewiezieniu do szpitala zapadł w śpiączkę. Wielokrotne próby wybudzenia go przez lekarzy okazały się daremne. Jedyną szansą na wydobycie od niego informacji wydaje się być eksperyment polegający na wejściu w umysł pacjenta i odszukania niezbędnych danych. ?Jak to jest być w umyśle drugiego człowieka? Jak tam nie zabłądzić?? 
     
  • Złoto Majów - Nudne popołudnie zostało na szczęście przerwane dziwną paczką od dalekiego krewnego z przeszłości. Czy podołasz misji w świątyni Majów i odnajdziesz skarb?
Dostępność noclegów w obiekcie wolne dni zajęte dni
Oceny turystów:
Średnia ocena:
5
Standard obiektu:
czy polecasz innym?
cena
obsługa
atrakcyjność dla dzieci
dodaj opinieDodaj opinię
Opinie gości:
2019
kas.jar
Mistrzowstwo. Dzieciaki wysłaliśmy na Porwanie w szkole magii a sami wybraliśmy się do Chaty górala. To kolejne MUST VISIT na podczas wycieczki do Szczyrku.
Ta reklama została wyświetlona: 20379 razy

ZALOGUJ SIĘ JAKO TURYSTA

lub

zaloguj się jako użytkownik w portalach ip:tourism:

Błędny login lub hasło, spróbuj jeszcze raz.

Nie masz konta?

zarejestruj się: (zajmie to ok. 25 sek)

ZALOGUJ SIĘ JAKO BIZNES - WŁAŚCICIEL

OBIEKTU NOCLEGOWEGO, GASTRONOMII, ATRAKCJI
Kliknij tu >>

: Szczyrk.com!

Kliknij aby zadzwonić
Sukces!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane!

your image
your image
your image