HOTEL ELBRUS *** Wellness & Spa - Szczyrk

HOTEL ELBRUS *** Wellness & Spa

Szczyrk, Słoneczna 8
Tel: +48 33 826 13 00

napisz email » www.hotel-elbrus.pl

ceny w zł: od 145

apartamentypełny węzeł sanitarnyudogodnienia dla rodzin z dziećmimożliwość zabrania zwierzątudogodnienia dla niepełnosprawnychdostęp TVdostęp do komputera i internetuKarty kredytowekawiarnia, bar, bufetrestauracjasala konferencyjnasolarium, gabinet odnowy biologicznejsaunabasen krytywyciąg narciarski w okolicy

Opis obiektu

Hotel dysponuje 110 miejscami noclegowymi w pokojach 1, 2 – osobowych, pokojach rodzinnych oraz typu studio. Funkcjonalne    i przyjemne pokoje zapewnią komfortowy wypoczynek , wszystkie wyposażone w nowoczesny TV, telefon oraz bezpłatny dostęp do Internetu.

Ekskluzywny resort SPA składający się z 11 gabinetów odnowy biologicznej zapewnia szeroką ofertę masaży i zabiegów kosmetycznych w tym: zabiegi na twarz i ciało renomowanych marek francuskich Sothys i Gatineau, masaże klasyczne , masaże orientalne i gorącymi kamieniami, a także kapsułę SPA z prysznicem Vichy, wannę z hydromasażem, solarium oraz gabinet pielęgnacji dłoni i stóp. Profesjonalna obsługa, wysokiej jakości kosmetyki oraz niepowtarzalny klimat spa gwarantują wspaniały odpoczynek.

Oferujemy weekendowe i tygodniowe pakiety upiększające z odpowiednio dobranym systemem zabiegów pielęgnacyjnych i relaksacyjnych oraz zajęciami sportowymi takimi jak wycieczki z nordic walking, aerobic, streaching, piłki czy aquaaerobic.

 

Zachęcamy do skorzystania z naszej OFERTY WAKACYJNEJ, która obejmuje:

  • noclegi w komfortowych pokojach
  • śniadania w formie bufetu szwedzkiego,
  • obiadokolacje w formie bufetu,
  • kącik zabaw dla dzieci,
  • dodatkowe zajęcia wg. harmonogramu hotelu – fitness, Nordic Walking, itp.
  • korzystanie z basenu z jacuzzi, kompleksu saun, prysznica wrażeń

Możliwość zwiedzenia:

  • Sanktuarium Maryjne w Szczyrku „Na Górce”,
  • Kościół pod wezwaniem Św. Jakuba w Szczyrku,
  • Muzeum Browaru Żywieckiego w Żywcu

 

Bezpłatne nieograniczone korzystanie z centrum rekreacji:

  • basen z jacuzzi,
  • sauna fińska,
  • sauna parowa,
  • sauna ziołowa,
  • bicze wodne
  • masaż strumieniowy

 

Tygodniowy pakiet WAKACYJNY już od 1075,00 zł od osoby

 

Hotel został również świetnie przygotowany do organizacji szkoleń, konferencji i spotkań biznesowych. Trzy sale konferencyjne wyposażone w sprzęt umożliwiający prowadzenie prezentacji na najwyższym poziomie jak również salki VIP-owskie dla 5-8 osób czy Biznes Center sprawiają, iż oferujemy kompleksową i profesjonalna ofertę konferencyjną. Dodatkowo dla naszych gości bezpłatnie udostępniamy basen z jacuzzi oraz kompleks saun.

Restauracja hotelu Elbrus to miejsce wyjątkowe. Wyśmienite dania serwowane w nietypowej oprawie, nowoczesne wnętrza z bajkowym widokiem oraz zawsze uśmiechnięta obsługa sprawiają, że pobyt w tym miejscu zawsze należy do udanych.

 

Galeria zdjęć obiektu

Galeria wideo obiektu

Lokalizacja obiektu

Kontakt [pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe]


Statystyki: 3741 / 3741 / 16933 / 16933
wróć do listy obiektów »